Zielone Wzgórze – idealne miejsce na wypoczynek w Wiśle

Turystyka i wypoczynek

Jeśli szukasz spokojnego i urokliwego miejsca na wypoczynek, Zielone Wzgórze w Wiśle to doskonały wybór. Położony na zboczu góry, z pięknym widokiem na Beskidy, kompleks zachwyci Cię swoim klimatem i wygodą pobytu.

Zielone Wzgórze oferuje komfortowe noclegi w nowoczesnych i przytulnych apartamentach oraz pokojach z łazienkami. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizję, bezpłatny dostęp do Internetu oraz balkony z widokiem na góry. Dla naszych gości przygotowaliśmy także kuchnię z jadalnią, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

W okolicy Zielonego Wzgórza znajduje się wiele atrakcji turystycznych. W zimie możesz skorzystać z wyciągów narciarskich, a w lecie spacerować po beskidzkich szlakach. W pobliżu znajduje się także centrum miasta, gdzie można skosztować regionalnych potraw w miejscowych restauracjach i kawiarniach.

Zielone Wzgórze to także idealne miejsce na organizację konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Oferujemy salę konferencyjną z pełnym wyposażeniem oraz zaplecze cateringowe.

Jeśli marzysz o wypoczynku w pięknych górskich krajobrazach, Zielone Wzgórze w Wiśle z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Serdecznie zapraszamy!